x

Kim jesteśmy, co robimy,
co nas wyróżnia…

ABC 4 brands to niezależna agencja reklamowa ze 100% polskim kapitałem. Funkcjonując na rynku od prawie 20 lat, dzięki konsekwentnie prowadzonym działaniom w połączeniu z mocnym zapleczem kreatywnym, z powodzeniem konkurujemy z największymi graczami rynku reklamy. 

Tworzymy rozwiązania strategiczne i kreatywne dla marek komercyjnych wszystkich branż.

Wierzymy, że dzięki reklamie możemy tworzyć nowe światy i wpływać na ludzkie zachowania. Wyróżnia nas innowacyjność, wszechstronność i możliwość kompleksowej obsługi od strategii po realizację. Sytuacje wymagające elastyczności, podejmowania decyzji i szybkiego działania to dla nas codzienność, której stawiamy czoła i zawsze wychodzimy zwycięsko.

Energia, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz świadomość biznesowa pomagają nam realizować oryginalne koncepcje, które przekładają się na skuteczne formy reklamy.

Największą satysfakcją jest dla nas zaufanie Klientów, a nagrodą za ciężką pracę – świadomość, że jesteśmy częścią ich sukcesu.

Wierzymy w siłę zespołu. Tworzymy zgrany kilkudziesięcioosobowy team profesjonalistów z różnych dziedzin. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że powierzone projekty są realizowane szybko i skutecznie.

W codziennej pracy kierujemy się wartościami, z których każda ma wpływ na efekty naszych działań, dlatego cechuje nas:
– chęć do poszukiwania nowych, kreatywnych rozwiązań
– zaangażowanie, waleczność i wytrwałość w osiąganiu celów
– profesjonalne podejście połączone z przyjemnością płynącą z pracy
– otwartość na nowoczesne technologie i na to, co nowe
– strategiczne myślenie i rozwaga
– umiejętność wznoszenia się ponad schematy
– stoicki spokój w sytuacjach, gdy wszystko ma być na „na wczoraj”
– skuteczna mieszanka doświadczenia i wiedzy z entuzjazmem i siłą młodości
– wyczucie elegancji i dobry styl
– sportowe zacięcie i precyzja
Wszystko dopracowane w każdym detalu i podane Klientowi.

Jesteśmy baaardzo dobrzy
we wszystkim co robimy…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris  

ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia dese.

Lorem ipsum dolore sit ametsioit obconsecteture sit odadipiscinglit sedelitamet do amet eiusmod.

Dunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris  ex ea com modo consequat. Duis aute irure dolor in reprehederit in vo luptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur Exce pteur sint occaecat cupidatat non proident.

Święta w OBI
linia

Święta coraz bliżej – my już jesteśmy gotowi. Nasze studio foto wyczarowało świąteczne aranżacje, które zainspirują niejedną osobę. Efekty prac oglądać można w nowej gazetce OBI. Po stronie naszej agencji leżały: stylizacja, zdjęcia, produkcja i postprodukcja materiałów reklamowych.

OBI
linia

Kiedy dni stają się coraz krótsze, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie w domu. Nowoczesne lub klasyczne lampy wydobędą i podkreślą piękno naszego mieszkania. Szeroki asortyment oświetlenia, od lamp po plafony i oprawy, znajdziemy w nowej gazetce OBI. Za zdjęcia, stylizację, produkcję i postprodukcję odpowiadała nasze agencja.

OBI wnętrza
linia

Twoje wnętrza potrzebują odświeżenia? Po najlepsze inspiracje zajrzyj do gazetki OBI! Nasza agencja odpowiada za projekty, stylizację, sesję zdjęciową, produkcję i postprodukcję.

Netflix
linia

Pierwszy miliard trzeba wydrukować i… uciec na tropikalną wyspę. Ale „każde wakacje kiedyś się kończą”. 19 lipca na Netflixie rusza 3 sezon „Domu z papieru”, o czym od kilku dni informują wielkoformatowe reklamy w całej Polsce. Nasza agencja odpowiedzialna była za DTP, produkcję i logistykę materiałów promujących serial.

Aldi
linia

Orzeźwiające wina na letnie wieczory z odpowiednimi dodatkami tworzą kompozycje idealne. Potwierdzają to zdjęcia do nowego katalogu Aldi, które – podobnie jak produkcja i stylizacja – leżały po stronie naszej agencji.

Gazetki OBI
linia

Zastanawiasz się, jak urządzić ogród? Zajrzyj do gazetek OBI, pełnych zdjęć z aranżacjami autorstwa naszego studia foto. Najnowsze, letnie sesje zdjęciowe dla OBI, a także produkcja i logistyka całego przedsięwzięcia to zasługa naszej agencji.

Nowy katalog ALDI
linia

Zdjęcia do kolejnego katalogu ALDI zakończone. Tym razem na warsztat trafiły alkohole, które, jak wiadomo, są świetnym dodatkiem do posiłków. Przygotowywaniem dań na sesję według własnych przepisów zajął się nasz profesjonalny kucharz. Stylizacja, produkcja i zdjęcia w wykonaniu naszego studia foto jak zwykle wyszły apetycznie..

Sezon ogrodowy w OBI
linia

W naszym studiu foto wszystko jest możliwe. Nie trzeba wychodzić w plener, by stworzyć wiosenne aranżacje ogrodowe. Nasi styliści i fotografowie zadbali o każdy szczegół – od zestawów mebli po odpowiednio dobrane detale. Nasza agencja odpowiedzialna była za realizację, produkcję i postprodukcję sesji. Efekty można podziwiać na www.obi.pl.

Hebe
linia

Spot reklamowy i sesja fotograficzna dla HEBE zrealizowana w studiu abc4brands.

Zobacz spot >>

Aldi
linia

Pyszne, smakowite, apetyczne… Jak wydobyć z produktów wszystko, co najlepsze? Tę tajemnicę znają nasi fotografowie i styliści ze studia foto, którzy co tydzień przygotowują nowe aranżacje dla naszego nowego Klienta – Aldi. Owoce naszej pracy zobaczyć możecie w cotygodniowych wydaniach gazetek promocyjnych.

GO Sport
linia

Gdy zbliża się lato, coraz chętniej spędzamy czas na łonie natury. Planując dłuższy wypad za miasto, warto zaopatrzyć się w turystyczne niezbędniki, takie jak namioty, śpiwory czy materace oraz odpowiednią odzież. Zastanawiacie się, jaki sprzęt wybrać? Koniecznie zajrzyjcie do nowego katalogu Go Sport TURYSTYKA autorstwa naszej agencji.

Netflix
linia

Pamiętacie stare dobre science fiction z lat 60.? Teraz dzięki Netflixowi macie okazję sobie przypomnieć. Platforma właśnie wystartowała ze współczesną wersją serialu sprzed 50 lat „Zagubieni w kosmosie”. A my pomagamy jej nagłośnić to wydarzenie. Nasza agencja zajęła się produkcją i dystrybucją wielkoformatowych siatek wspierających kampanię, które pojawiły się w dużych miastach w całej Polsce.

Ogrody OBI 2018
linia

Za oknem wiosna w pełni, więc czas zadbać o ogród i balkon. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to czysta przyjemność, a nasza oaza zieleni będzie idealnym miejscem wypoczynku, zabaw czy spotkań z przyjaciółmi. Urządź ją po swojemu… ale z naszą pomocą. Razem z OBI mamy dla Ciebie mnóstwo pomysłów, które znajdziesz na stronie ogrod.obi.pl. Aranżacje, budowa planów i wykonanie zdjęć odbywały się w naszym studiu, jeszcze zanim zawitała do nas wiosna. Pracy na kilku planach jednocześnie sprzyjała jak zwykle 700-metrowa powierzchnia hali.

Leroy Merlin Polska
linia

Rozpakuj pomysł, zmontuj pracowitość i ambicję, wstaw serce, zbuduj zaufanie, włącz cierpliwość, dokręć kreatywność.
Twój katalog jest gotowy. 200 stron, 4 działy, tysiące pomysłów, kilkadziesiąt projektów, aranżacji i opisów, kilkaset zdjęć.
Projekt i realizacja: ABC4brands

Purmo
linia

Najnowsza sesja zdjęciowa grzejników marki Purmo pokazała ogromne możliwości naszego studia foto. Duża 700-metrowa powierzchnia pozwoliła na budowę kilku planów jednocześnie – grzejniki zostały wyeksponowane na tle kuchni, salonów i łazienek, a następnie trafiły do katalogu Purmo. Agencja ABC4brands odpowiedzialna była za zdjęcia, produkcję, budowę scenografii i całą logistykę sesji.

Przygotowania do lata rozpoczęte!
linia

Od pierwszego maja można oglądać najnowszą kolekcję strojów kąpielowych, jaką szwedzka marka H&M proponuje na ten sezon. Za produkcję, logistykę oraz montaż niektórych reklam, odpowiadała abc4brands.

GoSport
linia

Włączając się w akcję pogoni za wiosną, agencja ABC4Brands zrealizowała sesję GO Sport Running. Sprawiliśmy, że kreatywne ujęcie tematu, wykonanie zdjęć, a także czuwanie nad etapem postprodukcji, zmieniły się w efektowny sprint.

Sery świata w obiektywie ABC4brands
linia

Włoska gorgonzola, francuski brie, holenderska gouda, irlandzki cheddar, bawarski ementaler, grecki manouri i inne sery trafiły do naszego studia foto na sesję zdjęciową. Fotograficzną podróż po świecie serów uzupełniły odpowiednie dodatki i stonowana szlachetna kolorystyka. Agencja ABC4brands odpowiedzialna była za organizację sesji, koncept i wykonanie zdjęć. Efekty prac możecie oglądać na naszej stronie.

Kampania wizerunkowa dla marki Go Sport
linia

Miłośnicy biegania, fitnessu czy gier zespołowych nie mogą narzekać na brak odpowiedniej odzieży i akcesoriów do uprawiania tych sportów. Dba o to ATHLI-TECH, marka własna Go Sportu, która oferuje szeroki wybór produktów dla wielbicieli aktywnego wypoczynku.
Agencja ABC4brands wsparła markę ATHLI-TECH, realizując sesję fotograficzną na terenie jednego z klubów fitness. Do naszych zadań należała organizacja sesji, koncept i postprodukcja. Efektem współpracy są billboardy, które pojawiły się w głównych miastach całej Polski.

ABC4brands jest producentem nowej sesji wizerunkowej i produktowej dla marki Happy Binko
linia

Zdjęcia odbyły się w sierpniu 2016 r w studiu ABC. Zajęliśmy się castingiem modeli, realizacją zdjęć oraz postprodukcją.

Aplikacja App4Ad zyskuje wsparcie Brandbank
linia_biala

Agencja ABC4brands i Brandbank, lider w tworzeniu, zarządzaniu i dystrybucji cyfrowych danych produktowych, podjęli współpracę w zakresie uzupełniania zdjęciowych baz danych Klientów korzystających z aplikacji App4Ad o zasoby firmy Brandbank. Dzięki temu porozumieniu Klienci obu firm będą mogli korzystać z bardziej kompletnej i dopasowanej do swoich oczekiwań usługi.
W nowej, uzupełnionej bazie znajdą się wysokiej jakości zdjęcia wraz z opisami produktów w formatach i specyfikacjach, dostosowanych do potrzeb działań marketingowych Klientów.

Co oferujemy

KREACJA

kampanie (ATL, BTL)
web-design
identyfikacja wizualna firmy
działania ambientowe
adaptacje kampanii zagranicznych na rynek polski

PRODUKCJA

 • desktop publishing (DTP)
  • – skład i przygotowanie materiałów reklamowych do druku
  • – obsługa wydawnicza
  • – retusz zdjęć
  • – przygotowywanie proofów cyfrowych
 • druk i nadzór nad drukiem
 • produkcja materiałów reklamowych (poza drukowanymi)
 • logistyka

FOTOGRAFIA

sesje beauty
sesje glamour
sesje fashion
sesje wnętrzarskie
sesje produktowe i inne

baner zakl agencja dol