x

Kim jesteśmy, co robimy,
co nas wyróżnia…

ABC 4 brands to niezależna agencja reklamowa ze 100% polskim kapitałem. Funkcjonując na rynku od prawie 20 lat, dzięki konsekwentnie prowadzonym działaniom w połączeniu z mocnym zapleczem kreatywnym, z powodzeniem konkurujemy z największymi graczami rynku reklamy. 

Tworzymy rozwiązania strategiczne i kreatywne dla marek komercyjnych wszystkich branż.

Wierzymy, że dzięki reklamie możemy tworzyć nowe światy i wpływać na ludzkie zachowania. Wyróżnia nas innowacyjność, wszechstronność i możliwość kompleksowej obsługi od strategii po realizację. Sytuacje wymagające elastyczności, podejmowania decyzji i szybkiego działania to dla nas codzienność, której stawiamy czoła i zawsze wychodzimy zwycięsko.

Energia, zaangażowanie, odpowiedzialność oraz świadomość biznesowa pomagają nam realizować oryginalne koncepcje, które przekładają się na skuteczne formy reklamy.

Największą satysfakcją jest dla nas zaufanie Klientów, a nagrodą za ciężką pracę – świadomość, że jesteśmy częścią ich sukcesu.

Wierzymy w siłę zespołu. Tworzymy zgrany kilkudziesięcioosobowy team profesjonalistów z różnych dziedzin. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że powierzone projekty są realizowane szybko i skutecznie.

W codziennej pracy kierujemy się wartościami, z których każda ma wpływ na efekty naszych działań, dlatego cechuje nas:
– chęć do poszukiwania nowych, kreatywnych rozwiązań
– zaangażowanie, waleczność i wytrwałość w osiąganiu celów
– profesjonalne podejście połączone z przyjemnością płynącą z pracy
– otwartość na nowoczesne technologie i na to, co nowe
– strategiczne myślenie i rozwaga
– umiejętność wznoszenia się ponad schematy
– stoicki spokój w sytuacjach, gdy wszystko ma być na „na wczoraj”
– skuteczna mieszanka doświadczenia i wiedzy z entuzjazmem i siłą młodości
– wyczucie elegancji i dobry styl
– sportowe zacięcie i precyzja
Wszystko dopracowane w każdym detalu i podane Klientowi.

Jesteśmy baaardzo dobrzy
we wszystkim co robimy…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris  

ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia dese.

Lorem ipsum dolore sit ametsioit obconsecteture sit odadipiscinglit sedelitamet do amet eiusmod.

Dunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris  ex ea com modo consequat. Duis aute irure dolor in reprehederit in vo luptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur Exce pteur sint occaecat cupidatat non proident.

Go Sport
linia

Podczas kolejnej sesji dla GO Sport pokazaliśmy siłę czołowych marek sportowych, takich jak Nike czy Puma. Efektem są przyciągające uwagę reklamy umieszczone w przestrzeni miejskiej, Marka GO Sport, wspierana przez ABC4Brands, zagościła w metrze, w autobusach i na billboardach w wielu miastach w Polsce.

Purmo
linia

Najnowsza sesja zdjęciowa grzejników marki Purmo pokazała ogromne możliwości naszego studia foto. Duża 700-metrowa powierzchnia pozwoliła na budowę kilku planów jednocześnie – grzejniki zostały wyeksponowane na tle kuchni, salonów i łazienek, a następnie trafiły do katalogu Purmo. Agencja ABC4brands odpowiedzialna była za zdjęcia, produkcję, budowę scenografii i całą logistykę sesji.

Prawdziwie azjatycki klimat zawitał do ABC4brands
linia

Wszystko za sprawą naszego Klienta, marki Konspol, który zlecił nam przygotowanie katalogu prezentującego ofertę nowych azjatyckich przysmaków. Nasz kucharz zadbał, by dania z pierożkami gyoza i dim sum nie tylko dobrze smakowały, ale także świetnie prezentowały się na talerzu. A my zajęliśmy się organizacją sesji, konceptem kreatywnym i wykonaniem zdjęć.

Przygotowania do lata rozpoczęte!
linia

Od pierwszego maja można oglądać najnowszą kolekcję strojów kąpielowych, jaką szwedzka marka H&M proponuje na ten sezon. Za produkcję, logistykę oraz montaż niektórych reklam, odpowiadała abc4brands.

GoSport
linia

Włączając się w akcję pogoni za wiosną, agencja ABC4Brands zrealizowała sesję GO Sport Running. Sprawiliśmy, że kreatywne ujęcie tematu, wykonanie zdjęć, a także czuwanie nad etapem postprodukcji, zmieniły się w efektowny sprint.

Sery świata w obiektywie ABC4brands
linia

Włoska gorgonzola, francuski brie, holenderska gouda, irlandzki cheddar, bawarski ementaler, grecki manouri i inne sery trafiły do naszego studia foto na sesję zdjęciową. Fotograficzną podróż po świecie serów uzupełniły odpowiednie dodatki i stonowana szlachetna kolorystyka. Agencja ABC4brands odpowiedzialna była za organizację sesji, koncept i wykonanie zdjęć. Efekty prac możecie oglądać na naszej stronie.

Kampania wizerunkowa dla marki Go Sport
linia

Miłośnicy biegania, fitnessu czy gier zespołowych nie mogą narzekać na brak odpowiedniej odzieży i akcesoriów do uprawiania tych sportów. Dba o to ATHLI-TECH, marka własna Go Sportu, która oferuje szeroki wybór produktów dla wielbicieli aktywnego wypoczynku.
Agencja ABC4brands wsparła markę ATHLI-TECH, realizując sesję fotograficzną na terenie jednego z klubów fitness. Do naszych zadań należała organizacja sesji, koncept i postprodukcja. Efektem współpracy są billboardy, które pojawiły się w głównych miastach całej Polski.

ABC4brands jest producentem nowej sesji wizerunkowej i produktowej dla marki Happy Binko
linia

Zdjęcia odbyły się w sierpniu 2016 r w studiu ABC. Zajęliśmy się castingiem modeli, realizacją zdjęć oraz postprodukcją.

Aplikacja App4Ad zyskuje wsparcie Brandbank
linia_biala

Agencja ABC4brands i Brandbank, lider w tworzeniu, zarządzaniu i dystrybucji cyfrowych danych produktowych, podjęli współpracę w zakresie uzupełniania zdjęciowych baz danych Klientów korzystających z aplikacji App4Ad o zasoby firmy Brandbank. Dzięki temu porozumieniu Klienci obu firm będą mogli korzystać z bardziej kompletnej i dopasowanej do swoich oczekiwań usługi.
W nowej, uzupełnionej bazie znajdą się wysokiej jakości zdjęcia wraz z opisami produktów w formatach i specyfikacjach, dostosowanych do potrzeb działań marketingowych Klientów.

Co oferujemy

KREACJA

kampanie (ATL, BTL)
web-design
identyfikacja wizualna firmy
działania ambientowe
adaptacje kampanii zagranicznych na rynek polski

PRODUKCJA

 • desktop publishing (DTP)
  • – skład i przygotowanie materiałów reklamowych do druku
  • – obsługa wydawnicza
  • – retusz zdjęć
  • – przygotowywanie proofów cyfrowych
 • druk i nadzór nad drukiem
 • produkcja materiałów reklamowych (poza drukowanymi)
 • logistyka

FOTOGRAFIA

sesje beauty
sesje glamour
sesje fashion
sesje wnętrzarskie
sesje produktowe i inne

baner zakl agencja dol