x

studio

Jeżeli szukasz dużego i profesjonalnego studia fotograficznego na terenie Warszawy, zapraszamy do ABC 4 brands.  Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu lotniska Okęcie i południowej obwodnicy Warszawy umożliwia szybki dojazd z różnych części miasta. 700-metrowe studio posiada garderobę, stanowisko do make–upu, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę z prysznicem.

Dysponujemy własną rampą rozładunkową, umożliwiającą wygodne wprowadzenie produktów wielkogabarytowych np. samochodów. Metraż hali, w tym jej wysokość, pozwala na wykonanie różnego typu sesji z uwzględnieniem ewentualnych potrzeb w zakresie budowy dużych planów zdjęciowych. Na miejscu dostępny jest bezpłatny, strzeżony parking (24 h).

sesje

Jesteśmy producentem profesjonalnych sesji zdjęciowych, zaczynając od pomysłu kreatywnego, poprzez dobór modeli, ich stylizację, projekt i budowę scenografii, na postprodukcji kończąc. Współpracujemy z najlepszymi fotografami i agencjami modeli, a nad całością czuwają sprawdzeni styliści, fryzjerzy i makijażyści.

Realizujemy sesje: beauty, fashion, wnętrzarskie, produktowe i inne. Oferujemy usługi fotograficzne dedykowane sieciom handlowym, w tym zdjęcia aranżowane i packshotowe wraz z możliwością czasowego magazynowania przekazanych wzorów produktów. Całość prac rejestrujemy za pomocą najwyższej klasy sprzętu fotograficznego.

Nie boimy się wyzwań. Gwarantujemy profesjonalizm, zaangażowanie i doradztwo. Pełna opieka nad projektem daje komfort Klientom, którzy chętnie do nas wracają.

  • Wszystkie
  • Sesje wizerunkowe
  • Aranżacje wnętrz
  • Sesje plenerowe
  • Aranżacje Food
  • Aranżacje Non-Food

Jeżeli efekty naszej pracy spotkały się z Państwa uznaniem, zapraszamy do współpracy.
Gwarantujemy wysoką jakość usług, popartą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Chętnie nawiążemy współpracę z wysokiej klasy specjalistami: fotografami, makijażystami, fryzjerami, stylistami.
Jeżeli chcesz uczyć się od profesjonalistów, zapraszamy na staż/praktyki.